Gümüşhane Kürtün İlçe Devlet Hastanesi

İlimiz başta olmak üzere sağlık hizmeti sunulan resmi veya özel sosyal güvenlik sahibi tüm halkımıza; hasta haklarına saygılı, hekim haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, hizmeti veren ile alan arasındaki iletişimin sağlam temeller üzerinde yürütülmesini sağlayıp, memnuniyeti sürekli hale getirmeyi, kaynaklarını etkin kullanmayı, nitelikli sağlık hizmeti sunumunu sağlamayı hastalara gerekli sağlık hizmeti sunarken onların ve yakınlarının memnuniyetini önemsemeyi ilke edinerek, ekibi ve altyapısıyla Bölgemizde model oluşturacak sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.Hastanemizin hizmet sunumu konusunda gelecekte oluşabilecek değişimleri görebilmesi ve etkilerini doku anlaşmazlığı olmaksızın yaşayabilmesi ve rekabet gücünü artırabilmesi için ileriye dönük çizdiği yönü, varmak istediği ideallerini, halkımızın hak ettiği; nitelikli, çağdaş ve bilimsel sağlık hizmetleri üretmektir.

Gümüşhane Kürtün İlçe Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gümüşhane Kürtün İlçe Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Aşağı Uluköy Mahallesi Şehit Yusuf Tüfekçi Caddesi No:01 KÜRTÜN / GÜMÜŞHANE  
Telefon 0 456 711 62 99
Fax 0 456 711 63 37
E-Mail kurtundh@saglik.gov.tr

Gümüşhane Kürtün İlçe Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Gümüşhane Kürtün İlçe Devlet Hastanesi Nerede
Gümüşhane Kürtün İlçe Devlet Hastanesi Randevu Alma
Gümüşhane Kürtün İlçe Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Gümüşhane Kürtün İlçe Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Gümüşhane Kürtün İlçe Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Gümüşhane Kürtün İlçe Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Tıp

-Aile Hekimliği

-Ağız ve Diş Sağlığı

-Evde Sağlık Bakım Hizmetleri

-Laboratuvarlar

Gümüşhane Kürtün İlçe Devlet Hastanesi Doktorları
Gümüşhane Kürtün İlçe Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -