Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi

Toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmak amacıyla modern tıbbın imkânlarını kullanarak tüm bölümleriyle kaliteli sağlık hizmeti sunumunda öncü rol üstlenen sağlık tesisi olmaktır.Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, gelişmiş teknolojiyle donatılmış hastanemiz ve uzmanlaşmış kadromuzla kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yaylacık Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı (Düzköy Kavşağı Karşısı) No:2 Akçaabat  
Telefon 0.462 227 77 77
Fax 0.462 227 77 89
E-Mail trabzondhs1@saglik.gov.tr

Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Nerede
Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Randevu Alma
Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesi Doktorları
Trabzon Akçaabat Haçkalı Baba Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -