Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla; tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, hasta ve çalışan memnuniyeti ve güvenliğini ön planda tutarak, , kalite standartlarının öncülüğünde, çağdaş değerleri, bilimsel ilkeleri ve meslek ahlakını temel alarak, eğitim, araştırma ve sağlık hizmetlerini sürekli geliştirerek, gelişmiş teknolojiyle donatılmış tesislerimiz ve uzmanlaşmış kadromuzla kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.Toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmak amacıyla modern tıbbın imkânlarını kullanarak tüm sağlık tesisleriyle güvenilir, kaliteli sağlık hizmeti sunumunda öncü rol üstlenen, kurumsallaşmasını en ileri seviyeye ulaştırmış ve kaliteden taviz vermeyen, etik kurallara saygılı, eğitim ve araştırma hizmetlerini sunan sağlık merkezi olmaktır.

SBÜ Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Hakkında İçerikler
SBÜ Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Kaşüstü Mah. Topal Osman Cad. No: 7 Yomra / TRABZON  
Telefon
Fax
E-Mail trabzonkeah@saglik gov.tr

Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

SBÜ Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Nerede
SBÜ Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma
Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

SBÜ Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

SBÜ Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-İdari Birimler

-Tıbbi Birimler

-Özellikli Birimlerimiz

-Klinik Destek Birimleri

-Diğer Birimler

-Hizmet Birimleri

-Sağlık Kurulu

SBÜ Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Doktorları
Trabzon Kanuni Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -