Vezirköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Etik değerlenden ödün vermeden hastaların haklarını gözeten, ihtiyaç,istek ve beklentilerini karşılayan,ulaşılabilir,kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini,çağdaş,standartlarda sunan bir kuruluş olmaktır. Sağlık hizmetinde; güveni,saygınllığı ve hastanın memnuniyetini temel ilke edinen,çalışanları ile bütünleşmiş,kurumsal kimliği ile öne çıkan ve ülkemizdeki sağlık hizmetlerinin ileriye taşınması yolunda lider bir sağlık kurumu olmaktır.

Vezirköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Vezirköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Esentepe Mahallesi Samsun Caddesi No:116/1 (Vezirköprü Devlet Hastanesi Yanı)  
Telefon 0 362 647 12 75
Fax 0 362 647 12 77
E-Mail  info@vezirkoprudis.saglik.gov.tr

Vezirköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Vezirköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
  Vezirköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Vezirköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Vezirköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Vezirköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Entegre Klinik

-Tedavi Kliniği

-Röntgen Birimi

-Nöbetçi Poliklinik

-İdari Hizmetlerimiz

-Hasta İletişim Birimi

Vezirköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Vezirköprü Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -