Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi

2013 yılı sonuna kadar Karatekin Hastanesi bünyesinde bir merkez iken, bu tarihte hastane binamız arkasındaki yerine taşınmış ve halen işletme şirketimize bağlı müstakil merkez olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Merkezimizin 16 cihaz kapasitesi mevcuttur. Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi ilimizin ilk ve halen tek diyaliz merkezidir. Hastalarımıza deneyimli ve güler yüzlü personellerimizin katılımı ile kaliteli ve konforlu bir hizmet sunulmaktadır. Hastalarımıza ulaşım hizmeti ve yemek hizmeti verilmektedir. Diyaliz hastalarımız diğer branşlarda ihtiyaç duydukları sağlık hizmetlerini hastanemizden kolaylıkla alabilmektedirler. Kendilerinden ve bakmakla yükümlü oldukları kişilerden hastane hizmetlerinden de fark ücreti alınmamaktadır.

Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Mah. Atatürk Bulv. No:5 18100 ÇANKIRI  
Telefon (0376) 213 30 10
Fax (0376) 213 34 33
E-Mail info@karatekinhastanesi.com

Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezii Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Biyokimya

-Radyoloji

-Mikrobiyoloji

-Acil

-Hemodiyaliz

Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Çankırı Karatekin Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -