Trabzon Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi

Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, gelişmiş teknolojiyle donatılmış tesislerimiz ve uzmanlaşmış kadrolarımızla kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır. Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi olarak; toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmak amacıyla modern tıbbın imkânlarını kullanarak kaliteli sağlık hizmeti sunumunda öncü rol üstlenen sağlık merkezi olmaktır.

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Özgen Mah. Hastane Küme Evleri No : 9 Araklı, TRABZON / TÜRKİYE 61700  
Telefon 0 462 721 49 62
Fax 0 462 721 74 55
E-Mail trabzondhs1@saglik.gov.tr

Trabzon Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Nerede
Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Randevu Alma
Trabzon Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Trabzon Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Dahili birimler 

-Cerrahi birimleri

Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesi Doktorları
Trabzon Araklı Bayram Halil Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -