Özel Araklı Tıp Merkezi

Özel Araklı Tıp Merkezi 01.07.2007 tarihinde “Özel Coşkun Tıp Merkezi” olarak ilçemizde yaklaşık 7 yıl boyunca 01.04.2015 tarihine kadar hizmet vermiştir, O tarihlerde, Sağlık Bakanlığının daha nitelikli hizmet vermeyi sağlamak maksadıyla istediği dönüşümü gerçekleştirmek üzere hizmetlerine bir süre ara vermiştir. Tıp Merkezimiz Sağlık Bakanlığı nezdinde istenen dönüşüm şartlarını sağlayarak 14.08.2015 tarihinde Araklı Merkez Postanesi arkasında yeni tesisiyle “Özel Araklı Tıp Merkezi” olarak tekrar hasta kabulüne başlamıştır. Hizmetlerimizin temel amacı halkımızı özel ve kaliteli sağlık hizmetleri ile buluşturmaktır.İlimizde 2015 yılı itibarı ile Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşılmak olan toplam 4 özel hastane ve 2 tıp merkezi bulunmaktadır. Merkezimiz Kulak Burun Boğaz, İç Hastalıkları, Psikiyatri ve Beslenme ve Diyetisyen Uzmanları ile hizmet vermekte olup hedef hizmetlerimiz arasında Kadın Doğum, çocuk Hastalıkları ve Göz Hastalıkları bulunmaktadır. Anlaşmalı laboratuvar ve radyoloji kurumları ile merkezimizde polikliniklerimize gerekli her türlü tetkik ve tahlil işlemleri yapılmaktadır. Hedefimiz: Hastalarımızın ve çalısanlarımızın memnuniyetini arttıracak, gerekli tüm sağlık yatırımlarını gerçekleştirecek her zaman daha güvenilir, kaliteli ve sürekli iyileştirmeye açık sağlık hizmetlerini halkımıza kazandırmaktır.
Özel Araklı Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Araklı Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Merkez Mah. Yunus Emre Cad. No:12/A Araklı/Trabzon
Telefon Tel:0 (462) 721-4561
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Araklı Tıp Merkezi Nerede
Özel Araklı Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Araklı Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Araklı Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Araklı Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Araklı Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
Özel Araklı Tıp Merkezi Doktorları
Özel Araklı Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -