Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Hasta-çalışan güvenliği ve memnuniyetini öne çıkararak, etik değerlere bağlı bilimsel çalışmalar ve gelişmeler ışığında ağız ve diş sağlığı hizmeti veren öncü sağlık tesisi olmaktır. Toplumun ağız ve diş sağlığının korunması ve tedavisinde, alanında uzman sağlık çalışanları ile hasta ve çalışan hakları gözetilerek, bilimsel gelişmeler ve son teknoloji cihazlarla, sağlık uygulamalarını en üst seviyede kaliteli ve güvenli bir şekilde sunmaktır.

Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Hakkında İçerikler
Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Yenimahalle Mahallesi, Devlet Sahil Yolu Cd. No:279, 61040 Ortahisar/Trabzon  
Telefon 0(462) 230 09 60
Fax 0(462)230 15 64
E-Mail trabzonadsh@saglik.gov.tr

Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Nerede
Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Randevu Alma
Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Sağlık Hizmetleri Birimi

-Evde Sağlık Hizmetleri

-Kliniklerimiz

-Merkezi Sterilizasyon Birimi

-Protez Laboratuvarı

-Diş Klinik Destek Personeli

Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Doktorları
Trabzon Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -