Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi

Biz her insanın hayatı boyunca en iyi hizmeti alması gerektigine ve yasam kalitesinin her zaman en üst düzeyde olması gerektigine inanırız. Diyaliz ailesi olarak hastalarımızın saglıgı için özverili ve tutkulu bir sekilde çalısırız…Yenilikçi ve sorumlu ekip ruhuna olan inancımızla ülkemizdeki en iyi Diyaliz Merkezi olmak…

Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Aydınlıkevler Mahallesi 609. Sokak Ortahisar/Trabzon  
Telefon 04622299372
Fax 04622299362
E-Mail rnsdiyaliz@gmail.com

Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi Nerede
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Nefroloji

Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -