Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi

Biz her insanın hayatı boyunca en iyi hizmeti alması gerektigine ve yasam kalitesinin her zaman en üst düzeyde olması gerektigine inanırız. Diyaliz ailesi olarak hastalarımızın saglıgı için özverili ve tutkulu bir sekilde çalısırız…Yenilikçi ve sorumlu ekip ruhuna olan inancımızla ülkemizdeki en iyi Diyaliz Merkezi olmak…
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Aydınlıkevler Mahallesi 609. Sokak Ortahisar/Trabzon
Telefon Tel:04622299372
Fax Fax:04622299362
E-Mail E-Mail:rnsdiyaliz@gmail.com
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi Nerede
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Hemodiyaliz, İç Hastalıkları (Dahiliye), Nefroloji
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel RNS Trabzon Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -