Özel İmperial Hastanesi

Etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, tedavi edici uygulamalar yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan kaliteli ve ekonomik hizmetlerimizi din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı gözetmeksizin nitelikli ve uzman kadrolarımız ile sunmaktır.Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbı uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, toplumumuzun ve genel olarak bölgemizin beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikleri ile öncelikle tercih edilen lider bir sağlık kuruluşu ve referans merkezi olmaktır.
Özel İmperial Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel İmperial Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kemerkaya Mah. Devlet Sahil Yolu İller sok. No: 21 Trabzon/TÜRKİYE
Telefon Tel:444 44 61 – 0462 455 64 64 – 0462 455 64 25
Fax Fax:0 (462) 321 36 30
E-Mail E-Mail:info@imperialhastanesi.com
Özel İmperial Hastanesi Nerede
Özel İmperial Hastanesi Randevu Alma
Özel İmperial Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İmperial Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel İmperial Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel İmperial Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Göğüs Hastalıkları, Diyetisyen, Ağız ve Diş Sağlığı, Laboratuar, Radyoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Nöroloji, Genel Cerrahi, Cildiye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Ortopedi, Çocuk Cerrahisi, Gastroenteroloji, Kadın Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Göz Polikliniği, Kulak Burun Boğaz, Dahiliye, Psikiyatri, Üroloji, Acil Servis, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
Özel İmperial Hastanesi Doktorları
Özel İmperial Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -