Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi EAH

Sağlıklı bir toplum oluşturmak amacıyla tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak, gelişmiş teknolojiyle donatılmış tesislerimiz ve uzmanlaşmış kadrolarımızla kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır. Toplumumuzun yaşam kalitesini arttırmak amacıyla modern tıbbın imkânlarını kullanarak tüm sağlık tesisleriyle kaliteli sağlık hizmeti sunumunda öncü rol üstlenen sağlık merkezi olmaktır.
Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi EAH Hakkında İçerikler
Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi EAH İletişim Bilgileri
Adres Adres:Soğuksu Mah. Vatan Cad. No: 9 TRABZON /TÜRKİYE
Telefon Tel:0 462 231 04 64
Fax Fax:0 462 231 04 83
E-Mail E-Mail: trabzoneah1.hh@saglik.gov.tr
Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi EAH Nerede
Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi EAH Randevu Alma
Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi EAHnden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi EAH Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi EAHnden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi EAH Bölümleri ve Servisleri
Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Anestezi ve Reanimasyon, Enfeksiyon, Diş, Dahiliye, Biyokimya, Mikrobiyoloji, Radyoloji, Genel Cerrahi Yoğun Bakım
Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi EAH Doktorları
Ahi Evren Göğüs Kalp ve Damar Cerrahisi EAHnde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -