Tekirdağ Şarköy Devlet Hastanesi

Sağlık Bakanlığı mevzuatları doğrultusunda, bilim ve etik değerler ışığında, hasta ve çalışan memnuniyetini öncelikli olarak benimseyen, kaliteli, ilkeli ve çağdaş hizmet sunmak.Biz kendimizi kişi ve kurum olarak Bilimsel, Vicdani Etik ve İlkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede sağlık hizmetleri sunmaya adamış bulunuyoruz. Kendimizi adadığımız işin insanlık için anlamını, önemini ve kutsallığını asla unutmuyoruz. Biz Şarköy Devlet Hastanesi olarak, halkımızın en çok incelebilir olduğu sağlık alanında hastanemize güvenmesini ; ezilmeden ve üzülmeden hizmet alabilmesini her zaman önemseyeceğiz. Birikimlerimizi gelecek nesillere taşıyan, dünyanın önde gelen tıp merkezlerinde ki çalışmaları takip ederek bilim be bilginin zirvede uygulandığı bir kurum olacağız. “En yüce değer bilgi, en üstün hizmet insana hizmettir” inancı ve anlayışı bizim için bir yaşam felsefesidir. Bu inanç ve anlayışla bütün insanlığı kucaklayan Şarköy Devlet Hastanesi Türkiye hastaneleri içinde önde gelen hastaneler arasında olacaktır. Tıbbi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, Üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, Öncü uygulamalarıyla; Türkiye’ye model oluşturmayı gösterilen sağlık kurumlarından biri olmayı hedeflemektedir.

Tekirdağ Şarköy Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Tekirdağ Şarköy Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres İstiklal Mahallesi Tavşanpınar Mevkii Sokak No 2  
Telefon (0282) 518 11 83-(0282)518 13 43
Fax 0 282 518 18 86
E-Mail tekirdagdhs10@saglik.gov.tr

Tekirdağ Şarköy Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Tekirdağ Şarköy Devlet Hastanesi Nerede
Tekirdağ Şarköy Devlet Hastanesi Randevu Alma
Tekirdağ Şarköy Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Tekirdağ Şarköy Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Tekirdağ Şarköy Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Tekirdağ Şarköy Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI

-İÇ HASTALIKLAR(DAHİLİYE)

-GENEL CERRAHİ

-KADIN DOĞUM HASTALIKLARI

-KALP VE DAMAR CERRAHİSİ

-Acil Sağlık Hizmetleri

-Ağız ve Diş Sağlığı Hizmetleri

Tekirdağ Şarköy Devlet Hastanesi Doktorları
Tekirdağ Şarköy Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -