Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi

Merkezimiz 14+1 yatak kapasitesi ile (bikarbonatlı hemodiyaliz) sağlık hizmeti sunmaktadır. Ayrıca pazartesi-çarşamba-cuma grubu ve salı-perşembe-cumartesi gurubu olmak üzere sabah ve öğle olarak günde 2 seans hizmet vermektedir. Ayrıca merkezimizin diyetisyenlik hizmeti bulunmaktadır.

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Hamdibey Mah. İstiklal Cad. No:270 Biga/Çanakkale  
Telefon Tel:0 (286) 316-2409
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Biga Arda Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Biga Arda Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri
Hemodiyaliz
Özel Biga Arda Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Biga Arda Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -