Özel Biga Can Hastanesi

Bölgemizde deneyimli kadromuzla çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanan, meslek ahlakını benimseyen hasta ve yakınlarının memnuniyet ve menfaatlerini önemseyen insan yaşamına yakışanı her zaman yeniliklerini ve kaliteli sağlık hizmetini uygun ekonomik koşullarda halkımıza sunarak halkımızın ihtiyaçları doğrultusunda artan hizmet kalitemizle beden, akıl ve ruh bütünlüğünü sağlamaktır. Hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığıyla, tıp etiği ve bilimsel kurallardan ödün vermeden, korucu, tedavi edici ve rehabilite edici sağlık hizmetlerini, üstün nitelikli ekibi çağdaş alt yapısıyla mükemmel düzeyde vererek bölgemize marka olmaktır.
Özel Biga Can Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Biga Can Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Şirintepe Mah. Şehit Uzm. Onb. Ulaş AÇIKGÖZ Cad. No:3 17200 Biga ÇANAKKALE
Telefon Tel:4444417
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:bilgi@bigacan.com
Özel Biga Can Hastanesi Nerede
Özel Biga Can Hastanesi Randevu Alma
Özel Biga Can Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Biga Can Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Biga Can Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Biga Can Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Anestezi ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, Kardiyoloji, Nöroloji, Radyoloji
Özel Biga Can Hastanesi Doktorları
Özel Biga Can Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -