Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi

reklam
Sağlık hizmetlerinde ölçülebilir hizmet sunumu kriterlerini belirleyip her aşamada bilgi, dikkatle sorunları çözmeye odaklı bilimsel ve çağdaş yöntemi benimseyerek kurum kültürü oluşturup saygın etkin ve ölçülebilir hasta-çalışan memnuniyetini ön plana çıkaran kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.Uluslararası kalite standartlarına uygun,Sağlık hizmetlerini bilimsel araştırma ışığında sunan,Memnuniyet ölçülerini en üst düzeye taşıyanSaygın, lider, tercih edilen SAĞLIK KURUMU olmaktır.
Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:YAZICIZADE MH. CELAL İLERİ CD. JANDARMA KARŞISI NO:22KAYNARCA MEVKİİ GELİBOLU/17500
TelefonTel:0 286 566 10 35
Fax0 286 566 32 00
E-MailE-Mail:canakkaledhs6.bsh@saglik.gov.tr
Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi Nerede
Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
GENEL CERRAHİ – 1,GENEL CERRAHİ – 2,GENEL CERRAHİ – 3,GENEL CERRAHİ – 3,ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ – 1,ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ – 2,ÜROLOJİ 1,ÜROLOJİ 2,GÖZ HASTALIKLARI,KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM,KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM 2,RADYOLOJİ,ANESTEZİ VE AĞRI POLK.,HEMODİYALİZ,ACİL SERVİS,DİŞ ,DİŞ 1,DİŞ 2,DİŞ 3,İÇ HASTALIKLARI – 1,İÇ HASTALIKLARI – 2,İÇ HASTALIKLARI -3,ÇOCUK HASTALIKLARI – 1,ÇOCUK HASTALIKLARI – 2,K.B.B,BEYİN VE SİNİR CER.,FİZİK TEDAVİ POLİKLİNİĞİ,FİZYOTERAPİ,KARDİYOLOJİ,EVDE BAKIM HİZMETLERİ,PSİKİYATRİ,LABARATUVAR HİZMETLERİ
Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Gelibolu Şehit Koray Onay Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -