Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi

Spektromar 1996 yılında radyolojik ileri tetkikler yapan bir merkez olarak bugünkü yerinde açılmıştır. Özel radyoloji kliniği olarak hizmet vermeyi yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Halen radyolojinin en yeni tetkiklerinden olan Multislice BT cihazı ile Koroner Anjio dahil en modern tetkikleri yapabilmektedir. 1.5 Tesla Philips MR ile tüm manyetik rezonans görüntüleme tetkikleri yapılmaktadır. Klasik röntgen ve Mammografi tetkikleri artık dijitalize ve kompüterize edilmiş durumdadır. USG ve Doppler konusunda son derece tecrübeli uzmanlar çalışmakta olup en gelişmiş ultrasonografi cihazı olan Toshiba Aplio 400 ve Siemens ACUSON Anteres marka cihazlar kullanılmaktadır. Bünyemizde bulunan Düzen Laboratuvarı Türkiye’nin en büyük laboratuvarlarından olup uluslararası sertifikaları bulunan akredite ve referans bir kuruluştur. Tüm biyokimyasal, hormonal, mikrobiyolojik ve genetik tetkikler Düzen Laboratuvar sisteminde yapılabilmektedir.

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi Hakkında İçerikler
Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Fişekhane Cad. No:60A-1 Bakırköy 34410 İstanbul / Türkiye  
Telefon 0 (212) 570 72 85
Fax 0 (212) 543 91 13
E-Mail info@spektromar.com.tr

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi Nerede
Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi Randevu Alma
Spektromar İleri Görüntüleme Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Spektromar İleri Görüntüleme Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Koroner BT Anjiyografi

-Multislice BT 64

-Manyetik Rezonans (MR)

-Meme Görüntüleme

-4 Boyutlu Renkli Doppler Ultrasonografi

-Check Up

-Dijital ve Skolyoz Röntgen

-Diğer Tetkikler

-Tıbbi Tahlil Laboratuvarı

Spektromar İleri Görüntüleme Merkezi Doktorları
Spektromar İleri Görüntüleme Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -