Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi

Kızılay Bakırköy Tıp merkezimizin kuruluşu 1950’li yılların sonlarında iki katlı poliklinik hizmeti verilen binamız ile gerçekleşmiştir. 2006 yılınca hizmet alanları genişletilerek 1900 metre kare binasında branş sayıları arttırılmış ve Ali Rıza Mete başta olmak üzere değerli bağışçılarımızın katkıları ile günümüzde büyük ve modern bir tıp merkezi binasında hizmet verir hale gelmiştir. Tıp merkezimiz 14 uzman hekim, 1 Diyetisyen, 2 Diş Hekimi, 3 Hemşire, 1 sağlık memuru, 1 laboratuar teknisyeni ve 23 idari personeli, toplam 49 personeli ile ayakta teşhis ve tedavi hizmeti vermektedir. Sosyal güvenlik kurumu ile de anlaşmalı olan merkezimizde Dahiliye, K.B.B, Göz Hastalıkları, Çocuk Hastalıkları, Kadın Hastalıkları, Üroloji, Ortopedi, Kardiyoloji, Nöroloji, Cildiye, Diş Hastalıkları, Genel Cerrahi, Akupunktur ve Diyetisyen branşlarında hizmet verilmektedir.

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Zeytinlik Mah. Yakut Sok. No:19 Bakırköy / İSTANBUL  
Telefon 0 212 466 22 00
Fax
E-Mail

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Nerede
Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-AKUPUNKTUR

-CİLDİYE

-DAHİLİYE

-DİŞ

-DİYETİSYEN

-GENEL CERRAHİ

-GÖZ

-KADIN HASTALIKLARI

-KARDİYOLOJİ

-KBB

-NÖROLOJİ

-ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ

-PSİKİYATRİ

-PSİKOLOJİ

-RADYOLOJİ

-ÜROLOJİ

Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezi Doktorları
Özel Kızılay Bakırköy Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Özel Karatekin Hastanesi -