Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniği

Özel Dentistanbul Bakırköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Şubat 2012 tarihinden itibaren 220 m2 alanda, 6 ünite ile ağız ve diş sağlığının tüm branşlarında hizmet verilmektedir. Poliklinik, Atatürk Havalimanı’na 8 km uzaklıktadır. Özel Dentistanbul Bakırköy Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Capacity AVM C kapısı karşısında bulunmaktadır.

Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres İstanbul Bakırköy Zeytinlik Mah. Fişekhane cad. No:46 D:2  
Telefon 0 (212) 583-4440
Fax
E-Mail

Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniği Nerede
Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniği Randevu Alma
Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniği Bölümleri ve Servisleri
Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniği Doktorları
Özel Dentistanbul Bakırköy Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -