Sivaslı Devlet Hastanesi

Uluslararası düzeyde en etkili ve verimli şekilde sağlık hizmeti sunan, tıbbi uygulamalarda ve sağlık teknolojilerinde örnek gösterilen , hastalarımızın beklentisine cevap veren, tercih edilen ,bir sağlık kuruluşu olmak.İnsan yaşamının en önemli değerlerinden olan sağlık kavramını , ekip ruhu içerisinde, tüm kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak hasta ve çalışan güvenliği çerçevesinde uluslararası düzeyde sunmak.

Sivaslı Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Sivaslı Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Akıncılar Mah. Uğur Mumcu Cad. Sivaslı /UŞAK  
Telefon 0(276) 618 15 19
Fax 0(276) 618 33 04
E-Mail udhs6@saglik.gov.tr

Sivaslı Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Sivaslı Devlet Hastanesi Nerede
Sivaslı Devlet Hastanesi Randevu Alma
Sivaslı Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sivaslı Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sivaslı Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Sivaslı Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Beyin ve sinir cerrahisi uzmanı

-Çocuk cerrahisi uzmanı

-Dermatoloji uzmanı

-Fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı

-Genel cerrahi uzmanı

-İç hastalıkları uzmanı

-Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

-Kulak burun boğaz uzmanı

-Psikiyatri uzmanı

-Üroloji uzmanı

Sivaslı Devlet Hastanesi Doktorları
Sivaslı Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -