Sivaslı Devlet Hastanesi

reklam
Uluslararası düzeyde en etkili ve verimli şekilde sağlık hizmeti sunan, tıbbi uygulamalarda ve sağlık teknolojilerinde örnek gösterilen , hastalarımızın beklentisine cevap veren, tercih edilen ,bir sağlık kuruluşu olmak.İnsan yaşamının en önemli değerlerinden olan sağlık kavramını , ekip ruhu içerisinde, tüm kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak hasta ve çalışan güvenliği çerçevesinde uluslararası düzeyde sunmak.
Sivaslı Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Sivaslı Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Akıncılar Mah. Uğur Mumcu Cad. Sivaslı /UŞAK
TelefonTel:0(276) 618 15 19
FaxFax:0(276) 618 33 04
E-MailE-Mail:udhs6@saglik.gov.tr
Sivaslı Devlet Hastanesi Nerede
Sivaslı Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Sivaslı Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sivaslı Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Sivaslı Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Sivaslı Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
https://sivaslidh.saglik.gov.tr/
Sivaslı Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Sivaslı Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -