Özel Uşak Göz Tıp Merkezi

Yedi yıl boyunca eski binamızda göz hastalarını için uygun koşullar oluşturularak sürdürülen hizmetimizi 1 Nisan 2014 ‘ den itibaren kendi binamızda sürdüreceğiz. Kendi binamız eski yerimizin 100 metre ilerisinde olup kolayca ulaşabilen, konfor, sağlık hizmeti ve güvenli hizmet sunmak için yeni binamızda bütün tedbirler alınmıştır. Halkımızın desteği personelimizin uğraşısı ve de yapım ekibimizde görev alan teknik personelle Uşak’ mıza güzel ve kalıcı bir tesis kazandırdığımız için mutluyuz.. Kliğinimiz 5 katlı 10 adet poliklinik için müsait, içerisinde her türlü ameliyatın yapılabileceği 2 adet tam donanımlı ameliyathane ve sosyal ortamlarla modern bir kliniktir.
Özel Uşak Göz Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Uşak Göz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ünalan Mahallesi 3.Yeşil Sk.No:22 UŞAK/Merkez
Telefon Tel:0 276 224 64 06
Fax Fax:0 276 224 31 51
E-Mail E-Mail:bilgi@usakgozmerkezi.com.tr usakgozmerkezi@hotmail.com
Özel Uşak Göz Tıp Merkezi Nerede
Özel Uşak Göz Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Uşak Göz Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Uşak Göz Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Uşak Göz Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Uşak Göz Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
GENEL GÖZ MUAYENESİ, DSR AMELİYATI, ÜVEİT TEDAVİSİ, ÇOCUK GÖZ MUAYENESİ, RENK KÖRLÜĞÜ, KERATOKONUS TEDAVİSİ, GÖZ TOMOGRAFİSİ, GÖZ CHECK-UP
Özel Uşak Göz Tıp Merkezi Doktorları
Özel Uşak Göz Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -