Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Antalya ilinin Manavgat ilçesinin merkezinde bulunan diş kliniğimiz, 2005 yılından beri Manavgat ve Bölgesinde diş sağlığı ve tedavileri konusunda, diş hekimleri ve güncel ekipmanları ile sizlere hizmet vermektedir. Çağlayan Diş Kliniği, dört uzman diş doktoru ve dört doktor asistanı ile diş ile ilgili oluşabilecek her soruna anında, uzman yardımı vermek amacı ile kendini devamlı yenilemektedir. Açıldığımız günden beri verdiğimiz hizmet ile Manavgat ve çevresinde diş tedavisi konusunda güvenilir bir adres olarak, bölgede yaşayanların bir çoğunun ihtiyaçlarını karşılıyoruz. İşimizi ciddiye alıyoruz kendimize misyon ve vizyonlar belirleyerek, değerlerimiz ile devamlı gelişiyoruz. Çağlayan Diş Kliniği olarak, diş ve diş sağlığı hakkında karşınıza çıkabilecek her türlü sorununuzda size güvenilir çözümler sunuyoruz.

Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Antalya Cad. Nur Apt. No:48 / Antalya  
Telefon 0 (242) 742-8919
Fax
E-Mail

Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Nerede
Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Randevu Alma
Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Bölümleri ve Servisleri
 

-Dolgu

-İmplant

-Kron

-Köprü 

Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Doktorları
  Özel Çağlayan Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -