Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi

reklam
Güvenli,saygın,kaliteli,yenilikçi hizmet sunmakta en iyi bölge hastanesi olmaktır.Hasta ve çalışanlara saygılı,ekip ruhu içinde,tıptaki gelişmeleri ve en son teknolojileri zamanında takip ederek;tecrübeli personelimizin yanında genç,aktif,dinamik ve araştırmacı personelimizle beraber,doğru,kaliteli,verimli hizmeti her zaman güler yüzlü,bilgilendirici,etik ilkelere duyarlı olarak hastalarımıza en üst düzeyde vermektir.
Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yukarı Mah. Uşak Cad. No:127 Çivril/ DENİZLİ
TelefonTel:0 (258) 7131022
Faxhttps:0 (258) 7132100
E-MailE-Mail:civrildh@saglik.gov.tr
Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi Nerede
Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi Randevu Alma
Etimessgut Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Etimessgut Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis,Anesteziyoloji ve Reanimasyon,Çocuk Hastalıkları Polikliniği,Dahiliye Polikliniği,Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniği,Fizik Tedavi Polikliniği,Genel Cerrahi Polikliniği,Diyet Polikliniği,Göğüs Hastalıkları Polikliniği,Göz Polikliniği,Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği,Kardiyoloji Polikliniği,Kulak Burun Boğaz Polikliniği,Nöroloji Polikliniği,Ortopedi Polikliniği,Psikiyatri Polikliniği,Ultrason Polikliniği,Üroloji Polikliniği,Diş Hastalıkları Polikliniği,
Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesi Doktorları
Etimessgut Çivril Şehit Hilmi Öz Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -