Sinop Atatürk Devlet Hastanesi

Tüm dünya insanlarına mükemmeliyet hedefleri doğrultusunda en iyi sağlık hizmetini sunmak, hasta odaklı klinik bakım, nitelikli sağlık insan gücü ve sağlık teknolojisi kullanımı ile çalışan ve hasta güvenliğini ön planda tutarak kaliteli bir sağlık hizmeti sunmaktır.Tıbbi uygulamaları ve teknolojisi ile örnek gösterilen, çağdaş bir yönetim sistemi ile toplumun beklentilerini ve hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan, özellikleri ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Sinop Atatürk Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Osmaniye Mahallesi SSK Yanı Sokak No:13 Merkez/SİNOP  
Telefon 0 368 271 55 70
Fax 0 368 271 44 71
E-Mail sinopdhs5@saglik.gov.tr

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Nerede
Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Randevu Alma
Sinop Atatürk Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sinop Atatürk Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Poliklinik Hizmetleri

-Acil Sağlık Hizmetleri

-Klinik Hizmetleri

-Poliklinik Hizmeti Veren Branşlar

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Doktorları
Sinop Atatürk Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -