Sinop Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Hasta hakları çerçevesinde, Etik kurallara uygun, etkin,verimli,saygın,kaliteli,kolay,ulaşılabilir ve güler yüzlü bir sağlık hizmeti sunmaktır.Güven ve Saygınlık konusunda önder, tercih edilen hizmetleri ile mutluluk veren, bir sağlık kurumu olmaktır.

Sinop Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Sinop Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yeni Mahalle, Okulak Sokak, No:8 – Merkez / Sinop  
Telefon 0368 261 44 44
Fax 0368 261 44 55
E-Mail sinop.adsm@saglik.gov.tr

Sinop Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Sinop Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Sinop Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Sinop Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Sinop Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Sinop Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Sinop Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Ağız ve Diş Sağlığı 

Sinop Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Sinop Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -