Özel Sinop Diyaliz Merkezi

Hasta memnuniyetini, saygı ve güveni ilke edinmiş, ekip ruhu ile hareket eden, ülke çapında kaliteli hemodiyaliz hizmeti sağlayan bir kuruluş olmayı sürdürmektir.Hemodiyaliz alanında daima güvenli, kaliteli, güler yüzlü ve dinamik bir sağlık hizmeti vermektir.

Özel Sinop Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Sinop Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Gelincik Mh. Fatih Cd. Pk:57000 Merkez/Sinop  
Telefon 0368 260 55 24 0546 567 56 57
Fax
E-Mail sinopdiyaliz@gmail.com

Özel Sinop Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Özel Sinop Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Sinop Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Sinop Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Sinop Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sinop Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Sinop Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Sinop Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Sinop Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -