Selçuk Üniversitesi Hastanesi

Hastanemizin resmi açılışı 17 Aralık 2010 tarihinde gerçekleştirilmiştir. 25 yıllık rüyanın hasta kabulüne başlamasıyla gerçekleştiği hastanemiz, 130000 metrekarelik kapalı ve 160000 metrekarelik açık alan olmak üzere 934 yatak kapasitesine sahiptir. Hastaneye Ulaşım 1. Alternatif: Tramvay Hattını kullanabilirsiniz. Konya’nın her noktasından binebileceğiniz Tramvay ile “Kampüs” ve “Tıp Fakültesi” durağına kadar gelip, buradan hastanemize kısa sürede ulaşabilirsiniz. 2. Alternatif: Eski Garaj, Otogar, Kampüs Hatlı dolmuşlarla Kampüs gelerek hastanemize ulaşabilirsiniz.
Selçuk Üniversitesi Hastanesi Hakkında İçerikler
Selçuk Üniversitesi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Akademi Mahallesi Yeni İstanbul Caddesi No:313 Selçuk Üniversitesi Alaeddin Keykubat Yerleşkesi
Telefon Tel:0 (332) 241-5000
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Selçuk Üniversitesi Hastanesi Nerede
Selçuk Üniversitesi Hastanesi Randevu Alma
Selçuk Üniversitesi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Selçuk Üniversitesi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Selçuk Üniversitesi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Selçuk Üniversitesi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, Adli Tıp, Aile Hekimliği, Anestezi Reanimasyon, Beyin Cerrahi, Cildiye, Çocuk Cerrahi, Çocuk Ergen Psikiyatri, Çocuk Sağlığı Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları Doğum, Kalp Damar Cerrahi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi Travmatoloji, Plastik Cerrahi, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Ruh Sağlığı Hastalıkları, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Genetik, Tıbbi Mikrobiyoloji, Tıbbi Patoloji, Üroloji
Selçuk Üniversitesi Hastanesi Doktorları
Selçuk Üniversitesi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -