Özel Konya Farabi Hastanesi

reklam
Gelişen ve değişen teknolojiye uygun, çağdaş ve evrensel ilkelerle bağdaşan herkese eşit ve zamanında en üst düzeyde sağlık hizmeti sunmaktır. Misyonumuz Etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişimleri takip eden; hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı, uluslararası standartlarında hizmet anlayışı ile başta İç Anadolu Bölgesi olmak üzere ülkemizde yaşayan insanların gereksinim ve beklentilerine uygun, etkin, verimli sağlık hizmeti vererek sektörde öncü uygulamalarla fark yaratan bir sağlık kuruluşu olmaktır.
Özel Konya Farabi Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Konya Farabi Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Kosova Mahallesi Veysel Karani CaddesiEbru Sokak No: 14Selçuklu / KONYA
TelefonTel:0332 221 4444
FaxFax:0332 261 2083
E-MailE-Mail:bilgi@farabihastanesi.com.tr
Özel Konya Farabi Hastanesi Nerede
Özel Konya Farabi Hastanesi Randevu Alma
Özel Konya Farabi Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Konya Farabi Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Konya Farabi Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Konya Farabi Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Ortopedi ve Travmatoloji,Beyin, Sinir ve Omurilik,Kardiyoloji,Kalp ve Damar Cerrahisi,Kulak Burun Boğaz,Göz Hastalıkları ve Cerrahisi,Kadın Hastalıkları ve Doğum,Plastik Rekonstrüktif ve Estetik,Genel Cerrahi,Üroloji,Anestezi ve Reanimasyon,Göğüs ve Allerji,Dermatoloji (Cildiye),Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları,Fizik Tedavi Rehabilitasyon,Dahiliye,Nöroloji,Psikiyatri,Psikolojik Destek Birimi,Diyet ve Beslenme,Radyoloji,Biyokimya,Mikrobiyoloji,Yoğun Bakım Birimler,KVC Yoğun Bakım,Genel Yoğun Bakım,Kroner Yoğun Bakım,Yeni Doğan Yoğun Bakım,Acil Sağlık Birimi
Özel Konya Farabi Hastanesi Doktorları
Özel Konya Farabi Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
reklam
Özel Üromar Üroloji Dal Merkezi - Özel İzmir Üroloji Merkezi - Özel Damla Üroloji Merkezi - Özel Forte Üroloji Merkezi - Özel Intertıp Üroloji Kliniği - Özel Biosan Polikliniği - Özel Avrasya Taş Kırma Merkezi - Özel Hattat Klinik - Özel Güven Üroloji Merkezi - Özel Akdeniz Üroloji Merkezi -