Konya EAH Fizik Tedavi Kliniği

İnsanlığın sunduğu en kutsal hizmet kabul edilen sağlık hizmetlerini, insan sağlığının öneminin bilincinde, etik değerlerden ödün vermeden, hastaların haklarını gözeterek, ihtiyaç, istek ve beklentilerini karşılayan, ulaşılabilir, kesintisiz ve güvenilir sağlık hizmetini, uluslararası kalite standartlara uygun olarak sunmak.Modern teknoloji ile donatılmış, tam teşekküllü hastane ortamında, insanımızın layık olduğu sağlık hizmetini, sevgi ve güler yüzle yaklaşarak, sorunları çözmeye çalışan, tüm insani gereksinimlere duyarlı, yeniliklere açık ve üretken bir ekip anlayışı sunarak, toplam kalite yönetimi standartlarına uygun lider bir sağlık kurumu olmaktır.
Konya EAH Fizik Tedavi Kliniği Hakkında İçerikler
Konya EAH Fizik Tedavi Kliniği İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yazır Mahallesi Turgut Özal Caddesi No:10 Selçuklu / KONYA
Telefon Tel:0 332 263 16 23
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:fiziktedavi@konyaea.gov.tr
Konya EAH Fizik Tedavi Kliniği Nerede
Konya EAH Fizik Tedavi Kliniği Randevu Alma
Konya EAH Fizik Tedavi Kliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Konya EAH Fizik Tedavi Kliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Konya EAH Fizik Tedavi Kliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Konya EAH Fizik Tedavi Kliniği Bölümleri ve Servisleri
Acil Tıp, Adli Tıp, Aile Hekimliği, Algoloji (Ağrı Tedavisi), Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Yoğun Bakım, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Cildiye, Çocuk Alerjisi ve İmmünoloji, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi, Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Psikiyatrisi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Yoğun Bakım, Dahiliye, Dahiliye Yoğun Bakım, Diş Hastalıkları ve Tedavisi, El Cerrahisi (Plastik Cerrahi), Embriyoloji ve Histoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Enfeksiyon Hastalıkları Ve Klinik Mikrobiyoloji, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Fizyoloji, Gastroenteroloji, Gastroentroloji Cerrahisi, Genel Cerrahi, Geriatri, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göğüs Yoğun Bakım, Göz Hastalıkları, Hematoloji, İmmünoloji ve Alerji Hastalıkları, İş ve Meslek Hastalıkları, Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Nefroloji, Neonatoloji, Nöroloji, Nükleer Tıp, Ortopedi ve Travmatoloji, Pediyatrik Radyoloji, Perinatoloji, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Psikiyatri, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Romatoloji (Dahiliye), Spor Hekimliği, Sualtı Hekimliği ve Hiperbarik Tıp, Tıbbi Biyokimya, Tıbbi Genetik, Tıbbi Mikrobiyoloji, Tıbbi Onkoloji, Tıbbi Patoloji, Üroloji, Viroloji
Konya EAH Fizik Tedavi Kliniği Doktorları
Konya EAH Fizik Tedavi Kliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -