Beyhekim Devlet Hastanesi

T.C Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Kalite Sistemine uygun olarak, sağlıklı yaşamın tüm insanların temel hakkı olduğu inancı ve anlayışı içinde, bilimsel çalışmaları takip eden ve eğitimli per­soneli ile bunu destekleyen, hizmet alanların ve çalışanların memnuniyetini ön planda tutan, sağlık hizmetlerini en yeni tek­nolojileri kullanarak kaliteli ve zamanında sunan, çevreye ve in­sana saygılı, eşit, ilgili, anlayışlı ve güler yüzlü hizmet veren bir sağlık kuruluşu olmaktır.Tüm hasta ve yakınlarının, hastane çalışanlarının güvendiği, beklentilerinin karşılandığı hatta aşıldığı bir kurum ve aynı ölçekli hastaneler arasında, örnek gösterilen bir sağlık kuruluşu olmak.

Beyhekim Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Beyhekim Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Beyhekim Mah. Turgut Özal Cd. No:14 Selçuklu / KONYA  
Telefon 0 332 224 30 00(-01-02-03)
Fax 0332 224 34 47
E-Mail konyadhs28@saglik.gov.tr

Beyhekim Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Beyhekim Devlet Hastanesi Nerede
Beyhekim Devlet Hastanesi Randevu Alma
Beyhekim Devlet Hastanesi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Beyhekim Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Beyhekim Devlet Hastanesi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Beyhekim Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

– Genel Cerrahi

– Plastik Cerrahi

– Beyin Cerrahisi

– Göğüs Cerrahisi

– Üroloji (Bevliye)

– Kulak Burun Boğaz

– Kadın Hastalıkları ve Doğum

– Kalp Damar Cerrahisi

– Ortopedi ve Travmatoloji

– Kadın Hastalıkları ve Doğum

– Göz Hastalıkları

– Anestezi ve Reanimasyon

– Dahiliye(İç Hastalıkları)

– Kardiyoloji

– Göğüs Hastalıkları

– Nöroloji

– Enfeksiyon Hastalıkları

– Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

– Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

– Cildiye

– Beslenme ve Diyet

Beyhekim Devlet Hastanesi Doktorları
  Beyhekim Devlet Hastanesi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -