Şavşat Devlet Hastanesi

Hasta, hasta yakınları ve çalışanların memnuniyetine dayalı kalite yönetim sistemi şartlarına ve bakanlık mevzuatlarına uygun,Güncel teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak bilinçli ve güleryüzlü personel ile sürekli iyileşmeyi amaç edinen çağdaş sağlık hizmetleri sunmaktır.Hizmet kalite standardımızı yükseltmek, hasta memnuniyetini artırmak, toplum sağlığını geliştirmek,tüm hizmet çalışanları için aynı yüksek kalitede hizmet hedeflemek, aynı periyodik sistem ile periyodik olarak değerlendirmek.Sürekli iyileşmeyi hedeflemek çalışan güvenliği ve çalışanın yararını en az hasta güvenliği ve hastaların yararı kadar önemsemek.Üst otoritenin rehberlik ve önderlik fonksiyonunu üslendiği bir yapıya kavuşturmak.

Şavşat Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Şavşat Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Bülent Ecevit cadesi Efkar Tepe Mevkii Dış kapı No:60 Şavşat / Artvin  
Telefon 0 466 517 1018
Fax 0 466 517 3024
E-Mail artvindhs7@saglik.gov.tr

Şavşat Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Şavşat Devlet Hastanesi Nerede
Şavşat Devlet Hastanesi Randevu Alma
Şavşat Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Şavşat Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Şavşat Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Şavşat Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis Birimi

-Ağız ve Dİş Hastalıkları Birimi

-Genel Cerrah

-Anestezi ve Reanimasyon

-İç Hastalıkları

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Uzman Aile Hekimi

-Diyaliz

Şavşat Devlet Hastanesi Doktorları
Şavşat Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -