Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi

Bölgemizin sağlık hizmeti ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, üst düzey teknoloji ile hasta haklarına saygılı, sağlıkta ilkelere bağlı bir kurum olarak hastaya zarar vermeden adalet ilkesi ile etik kurallar çerçevesinde tanı tedavi ve rehabilitasyon hizmeti sunmak. Sağlık alanında dünyadaki yönetsel bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında; sürekli değişim ve gelişimini sürekli eğitim ile destekleyen, hasta odaklı çağdaş yönetim sistemi ile örnek ve önder bir kurum olmak

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Hakkında İçerikler
Balıklıgöl Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Ana Bina Akabe Mahallesi SSK Cad. No:1 Eyyübiye / ŞANLIURFA  
Telefon  0(414) 318 90 00
Fax 0(414) 318 92 51
E-Mail sanliurfadhs7@saglik.gov.tr

Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Nerede
Balıklıgöl Devlet Hastanesi Randevu Alma
Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Acil Servis

-Yataklı Servisler

-Yoğun Bakım Servisleri

-Ameliyathane

Balıklıgöl Devlet Hastanesi Doktorları
Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -