Özel Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi

Özel Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi, Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Özel Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Camikebir Eyyübiye/Şanlıurfa  
Telefon 0 (414) 217-2424
Fax
E-Mail

Özel Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Özel Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi Nerede
Özel Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi Randevu Alma
Özel Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-İç Hastalıkları (Dahiliye)

-Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)

-Göğüs Hastalıkları

-Radyoloji

-Acil

Özel Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezi Doktorları
Özel Akademi Göğüs Hastalıkları Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -