Özel Meydan Hastanesi

Güvenilir hizmet anlayışı ile hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlaması takım çalışmalarımızla sağlık güveninin adresi olmayı hedeflemektedir.Hipokrat ilkelerinden ödün vermeden, etik kurallar içerisinde hizmet veren seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip etmektedir.
Özel Meydan Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Meydan Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Mah. Şehit Nusret Cad. No:9 Haliliye/ŞANLIURFA
Telefon Tel:315 71 41 – 215 30 30 – 544 314 71 41
Fax Fax:0 (414) 315 90 40
E-Mail E-Mail: info@ozelmeydanhastanesi.com
Özel Meydan Hastanesi Nerede
Özel Meydan Hastanesi Randevu Alma
Özel Meydan Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Meydan Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Meydan Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Meydan Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil, Anesteziyoloji ve Reanimasyon, Beslenme ve Diyet, Biyokimya, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları (Pediatri), Deri ve Zührevi Hastalıklar, Dermatoloji (Cildiye), Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları (Dahiliye), Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak-Burun-Boğaz, Nöroloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Ortopedi ve Travmatoloji, Radyoloji, Üroloji, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Yoğun Bakım
Özel Meydan Hastanesi Doktorları
Özel Meydan Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -