Özel Ereğli Anadolu Hastanesi

Çalışanlarımız ile birlikte sürekli gelişerek, evrensel standartlardaki sağlık hizmeti anlayışımız ve yarattığımız bilimsel katkılarımız ile dünyada referans gösterilen bir organizasyon olmayı hedefleriz.Tüm insanların sağlıklı bir hayat sürmesi için çalışırız.
Özel Ereğli Anadolu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ereğli Anadolu Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Müftü, Erdemir Cd. No:52, 67300 Ereğli/Zonguldak
Telefon Tel:444 50 58
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel Ereğli Anadolu Hastanesi Nerede
Özel Ereğli Anadolu Hastanesi Randevu Alma
Özel Ereğli Anadolu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ereğli Anadolu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ereğli Anadolu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ereğli Anadolu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Acil Servis, AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI, ANESTEZİ VE REANİMASYON, BESLENME VE DİYET, BEYİN VE SİNİR CERRAHİ, BİYOKİMYA, CHECK UP, ÇOCUK CERRAHİSİ, ÇOCUK KARDİYOLOJİ, ÇOCUK SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, DERMATOLOJİ, ENDOKRİNOLOJİ VE METABOLİZMA, ENFEKSİYON HASTALIKLARI VE MİKROBİYOLOJİ, FİZİK TEDAVİ VE REHABİLİTASYON, GASTROENTEROLOJİ, GENEL CERRAHİ, GİRİŞİMSEL RADYOLOJİ, GÖĞÜS HASTALIKLARI, GÖZ SAĞLIĞI VE HASTALIKLARI, İÇ HASTALIKLARI (Dahiliye), KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM, KALP VE DAMAR CERRAHİSİ, KARDİYOLOJİ, KULAK BURUN BOĞAZ, NEFROLOJİ, NÖROLOJİ, ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ, PATOLOJİ, PSİKOLOJİ, RADYOLOJİ, ÜROLOJİ, YENİDOĞAN YOĞUN BAKIM, YOĞUN BAKIM
Özel Ereğli Anadolu Hastanesi Doktorları
Özel Ereğli Anadolu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -