Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi

Yüksek düzeyde hasta memnuniyeti sağlamak, Taahhütlerimize tam bağlı olmak, Hizmet kalitemizi arttırmak, Performansımızı sürekli iyileştirmek, Tedarikçilerimizin performansını arttırmak, Çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak,temel kalite politikamızdır. Tıbbi hizmetlerde mükemmeliyet, Hasta memnuniyeti oluşturmada kararlılık, Öncü uygulamalar, Üstün nitelikli ekip ve çağdaş altyapı.

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Bahçelievler Mahallesi Işıkyönder Cad. No : 17 Site / ZONGULDAK  
Telefon 0 372 257 73 73
Fax 0 372 257 23 68
E-Mail info@candiyaliz.com.tr

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Zonguldak Can Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -