Özel VM Medicalpark Kocaeli Hastanesi

Çalışanlarımız ile birlikte sürekli gelişerek, evrensel standartlardaki sağlık hizmeti anlayışımız ve yarattığımız bilimsel katkılarımız ile dünyada referans gösterilen bir organizasyon olmayı hedefleriz. Tüm insanların sağlıklı bir hayat sürmesi için çalışırız.
Özel VM Medicalpark Kocaeli Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel VM Medicalpark Kocaeli Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Ovacık Mahallesi, D-100 Karayolu Üstü, No:34, Symbol AVM Yanı, 41140, Başiskele – Kocaeli
Telefon Tel: (0262) 888 30 00
Fax Fax:…
E-Mail E-Mail:…
Özel VM Medicalpark Kocaeli Hastanesi Nerede
Özel VM Medicalpark Kocaeli Hastanesi Randevu Alma
Özel VM Medicalpark Kocaeli Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel VM Medicalpark Kocaeli Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel VM Medicalpark Kocaeli Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel VM Medicalpark Kocaeli Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları, Gastroenteroloji, Nefroloji, Romatoloji, Hematoloji, Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Neonatoloji, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp ve Damar Cerrahisi, Ortopedi ve Travmatoloji, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Mikrobiyoloji, Acil, Yoğun Bakım, Tıbbi Onkoloji, Deri ve Zührevi Hastalıklar
Özel VM Medicalpark Kocaeli Hastanesi Doktorları
Özel VM Medicalpark Kocaeli Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -