Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi

Göz hastalıkları alanında, doğru tanı ve tedavi hizmetlerinin yanı sıra, koruyucu tedaviye ve halkın bu konuda bilinçlenmesine de önem veren, en son teknolojileri kullanan, araştırmalar yapan, konforlu bir ortamda verdiği kaliteli ve güvenilir hizmet ile hastalarının memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir sağlık kurumu olmak.Geleceğin Türkiye’ sinde; alanında eğitim veren, bilimsel araştırmalar yapan, dünyadaki diğer kliniklerle gerçekleştirdiği bilgi ve teknoloji paylaşımlarıyla tıp dünyasına önemli katkılarda bulunan referans bir hastane olmak.
Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Yahya Kaptan Mahallesi Demokrasi Caddesi No:38 İzmit / Kocaeli
Telefon Tel:0 262 281 10 00 – 444 8 244
Fax Fax:0 262 331 97 25
E-Mail E-Mail:…
Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi Nerede
Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi Randevu Alma
Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Poliklinik Hizmetleri, Tetkikler (Medikal Teknolojiler), Lazer Tedavileri, Cerrahi Girişimler, Keratokonus, Sarı Nokta Hastalığı, Femtosaniye Lazerle Katarakt Cerrahisi, Göz Çevresi Estetiği, Lazer Ameliyatları, Yeni Nesil Göz İçi Mercekleri, Lazer Uygunluk Testi
Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesi Doktorları
Özel Çağın Göz Hastalıkları Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -