Özel Denge Tıp Merkezi

Denge Tıp Merkezi 2009 yılında psikiyatri dal merkezi olarak Dr. Ahmet Kocabıyık ve Dr. Fahri Karson tarafından kuruldu. Kuruluş amacı, kamuda yeterli süre ve etkin tedavi olanaklarının sınırlı ve yetersiz olmasıydı. Yoğunluk ve altyapı eksiklikleri psikiyatri hastalarının uluslararası normlara uygun yaklaşım ve tedavi olanaklarından yoksun kalmasına neden olmaktadır. Kamuda gözlemlediğimiz altyapı ve donanım eksikliği dışında, psikiyatrik hastalıklar ve hastalara yaklaşımdaki eksiklikleri gidermeyi öncelikli hedeflerimiz arasına aldık. Psikiyatrik hastalıklar, sağlıklı düşünmeyi bozduğu gibi hafıza ve dikkat gibi en temel yetileri de olumsuz etkilemektedir. Bu durum psikiyatrik hastaların çözüm aramasını ve tedavinin sorumluluğunu üstlenmesini engellemektedir. Bu nedenlerden dolayı hastaların her an ulaşabileceği telefon hatları kurduk. Düzenli takip ve kontrol sistemleri geliştirdik. 2014’te fiziki altyapı ve donanım eksikliklerimizi de giderecek bir yapı değişikliğine gittik. Merkezimizi daha büyük ve modern bir binaya taşıdık. Psikiyatri dal merkezi olarak kurulup, psikiyatri hastanesine dönüşmesini hedeflediğimiz kuruluşumuz, Sağlık Bakanlığı’nın yeni yönetmelik değişikliklerini dikkate alarak, Tıp Merkezine dönüştü. Dr. Birol Bayramgürler’in de (Göğüs Hastalıkları Uzmanı) kurucu ortak olarak merkezimize katılımı ile yeni bir yönetim ve ivme kazandı. Kuruluşumuz, dahiliye ve çocuk hastalıkları uzmanlık kadrolarının eklenmesi ile her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Yeni hedefimiz, tüm branşlarda hizmet verecek bir yapılanmadır. Bunun için çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Özel Denge Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Denge Tıp Merkezi İletişim Bilgileri

Adres YENİŞEHİR MAHALLESİ DÖNMEZ SOKAK NO:4 İZMİT KOCAELİ  
Telefon 0262 322 06 23
Fax
E-Mail

Özel Denge Tıp Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Denge Tıp Merkezi Nerede
Özel Denge Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Denge Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Denge Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Denge Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Denge Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri

– Göğüs Hastalıkları

– Psikiyatri

– Çocuk Hastalıkları

– Diyetisyen

– İç Hastalıkları

– Sağlık Raporları

Özel Denge Tıp Merkezi Doktorları
Özel Denge Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -