Özel Renalis Diyaliz Merkezi

Bu yola çıkarken etik değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, hasta ve çalışan güvenliğini önemseyen, tedavi edici uygulamaların yanında koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan hizmetlerimizi etkili , verimli, eşit, sürekli , güler yüzlü , yenilikçi olarak nitelikli ve uzman kadrosu ile sunmayı amaçladık.Çağdaş bir yönetim sistemi, tıbbi uygulamalarda örnek gösterilen , toplumun beklentileri ile hastalarımızın tüm sağlık gereksinimlerini karşılayan ve bu özellikler ile uluslararası standartlarda öncelikle tercih edilen bir sağlık kuruluşu olmaktır. Tüm bu misyon ve vizyonumuzu daha ileriye taşımak adına diyaliz hizmetlerini sağladığımız lokasyonlarımızın inşaatlarına temelden yatırım yaparak, tüm plan ve projelendirmelerimizi baştan sona hasta odaklı yapmaktayız.

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Renalis Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Yahya Kaptan Mah. Şehit Ali İhsan Çakmak Sk.No:52 İzmit / KOCAELİ  
Telefon

0262 311 70 30

0262 311 70 31

0262 311 70 32

Fax
E-Mail renalis@renalisdiyaliz.com

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Renalis Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Renalis Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Renalis Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Renalis Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Renalis Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -