Nevşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Sürekli gelişmeyi öngören kalite anlayışı ile bugün ve gelecekteki en iyi sağlık hizmetlerini vermek düşüncesinde etkin, verimli çalışma sistemi ile hasta ve hastane çalışanları arasındaki iletişimi daha yakın kılarak güler yüzlü hizmet vermekti. Nevşehir ADSM ile..Hep iyiye daha iyiye. Dünya standartları seviyesinde çağın gerektirdiği hizmeti verebilmek için en gelişmiş tıbbi cihazları ve tedavi yöntemlerini kullanarak hastalarımızın memnuniyetini sağlamak.

Nevşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Nevşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres 15 Temmuz Mahallesi, Sıhhat Sokak No:12 NEVŞEHİR/MERKEZ  
Telefon 0 384 215 42 91 – +90 384 215 42 92
Fax 0 384 215 42 94
E-Mail bilgi@nevsehiradsm.gov.tr

Nevşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Nevşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Nevşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Nevşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Nevşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Nevşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Nevşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Genel Klinikler

-Evde Sağlık Hizmetleri Kliniği

-Engelli Kliniği

-Pedodonti Kliniği

-Radyoloji Birimi

-Protez Labaratuvarı Birimi

-Enfeksiyon Kontrol Birimi

Nevşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Nevşehir Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -