Özel Üsküdar Aktif Tıp Merkezi

Profesyonel tıbbi uygulamalarımız, teknolojimiz, hasta memnuniyeti yaratmadaki çabamız ve uzman kadromuz ile yenilikçi, sürekli kendini geliştiren ve sağlık alanında konumlandığı bölgede bir referans merkezi olmaktır. Bilimsel ve vicdani degerlere bağlı, hasta haklarına ve etik kurallara saygılı, koşulsuz hasta memnuniyeti odaklı, kaliteli, ekonomik hizmet anlayışımız ve uzman kadromuzla güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.
Özel Üsküdar Aktif Tıp Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Üsküdar Aktif Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Aziz Mahmut Hüdai Mah. Halk Cad. No:24 Üsküdar / İstanbul
Telefon Tel:0 216 310 43 43
Fax Fax:0 0216 343 81 65
E-Mail E-Mail: uskudar@aktiftipmerkezi.com.tr
Özel Üsküdar Aktif Tıp Merkezi Nerede
Özel Üsküdar Aktif Tıp Merkezi Randevu Alma
Özel Üsküdar Aktif Tıp Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Üsküdar Aktif Tıp Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Üsküdar Aktif Tıp Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Üsküdar Aktif Tıp Merkezi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
Özel Üsküdar Aktif Tıp Merkezi Doktorları
Özel Üsküdar Aktif Tıp Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -