Yalova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Hastalara sunulan ağız ve diş sağlığı hizmetinin kalitesini geliştirmek, güvenli, adil, etkili, kolay ulaşılabilir tedavi ortamı sağlamak için tüm hizmet birimleriyle birlikte iyileştirme ve geliştirme çalışmalarının devamlılığını destekleyerek tüm tedavi standartlarını çağdaş dünya standartları seviyesine yükseltmektir. İlimiz başta olmak üzere, tüm halkımızın ağız ve diş sağlığının, mevzuatlar çerçevesinde, hasta ve hasta yakınlarına saygılı, hekim ve çalışan haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, güvenilir, sağlam iletişim temelleri üzerinde, etkin ve verimli hizmet sunumuyla korunması ve iyileştirilmesidir.

Yalova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Yalova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Bahçelievler Mah. Stadyum Cad.Sağlık Kompleksi Yalova Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi  
Telefon 0 226 814 38 00
Fax 0 226 814 38 02
E-Mail

Yalova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Yalova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Yalova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Yalova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Yalova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Yalova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Yalova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Genel Entegre Klinikler

-Acil Kliniği İdari Birimler

-Engelli Kliniği

-Amelyathane

-Servisler

-Radyoloji

-Görüntüleme Birimi

-Protez Lab. Birimi

-Evde Sağlık Birimi

-Sterilizasyon Birimi

Yalova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Yalova Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -