Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezi

Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezi, İzmir ili Urla ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Fevzi Çakmak Bulvarı No:197/A-B-C Zeytinalanı İzmir/Urla  
Telefon 0 (232) 766-2625
Fax
E-Mail

Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Urla Tatil Diyaliz Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -