Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

21.Yüzyıl Türkiye’sine yakışır şekilde mesleki her hizmetin hastalarımıza en ideal şekilde verildiği, temel insan haklarına ve hasta haklarına hassasiyet gösterilen bir kurum olmak. Tüm hastalarımızın kendilerini özel ve önemli hissetmesini sağlamak. Örnek alan değil örnek alınan bir sağlık kuruluşu olmak.Sürekli iyileşmek hedefi çerçevesinde mesleğimizle ilgili en son teknoloji ve gelişmeleri hastalarımızın hizmetine sunmak, koruyucu hekimliği ön planda tutarak teşhis ve tedavi hizmetlerinin tümünü merkezimizde vermek, hasta haklarını da gözeterek hastalarımıza gerek fiziki gerekse yaklaşım olarak sıcak bir ortam sunarak memnuniyetlerini en üst düzeyde tutmak. Bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak, gelecekte olması muhtemel değişimleri görüp; kurum ve personelin adaptasyonunu sağlayarak ve geleceğe yönelik stratejiler geliştirerek rekabet gücünü artırmak, toplumun beklentilerine cevap verecek, memnuniyetlerini en üst düzeye taşıyacak nitelikli hizmetin sunumunu sağlamaktır.

Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres HUZUR Mahallesi EGEMEN Sokak No:2 Narlıdere/İZMİR  
Telefon (0232) 239 13 13
Fax (0232) 239 13 14
E-Mail izmir.narlidereadsm@saglik.gov.tr

Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Diş Çekimi

-Diş eti Tedavisi (Periodontoloji)

-Diş Taşı Temizliği (Detertraj)

-Kanal Tedavisi (Endodonti)

-Flour Uygulaması

-Fissür Örtülmesi

-Konservatif Diş Tedavisi (Dolgu)

-Sabit ve Hareketli Protez (Protetik Diş Tedavisi)

-Röntgen (Peripikal ve Panoramik Filmler)

-Evde Bakım Hizmetleri (Yatan ve Engelli Hastalara Bakım)

-İmplant Tedavisi

-Çocuklarda Ağız ve Diş Sağlığı (Pedodonti)

-Tedavi – Randevu Süreleri

Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Narlıdere Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Isparta Şarkikaraağaç Dr. Sadettin Bilgiç Devlet Hastanesi - Akçakoca Devlet Hastanesi - Düzce Atatürk Devlet Hastanesi - Özel Oray Diyaliz Merkezi - Özel Düzce Güneş Tıp Merkezi - Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi - Özel Fizema Tıp Merkezi - Özel Düzce Göz Tıp Merkezi - Çaycuma Devlet Hastanesi - Devrek Devlet Hastanesi -