Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi

En son teknolojik imkanları kullanarak uluslararası kalite standartları doğrultusunda hasta memnuniyeti odaklı üstün nitelikli ekibimizle bölgemizde referans gösterilen sağlık kurumlarından biri olmaktadır. Etik kurallara bağlı , hasta haklarına saygılı , kurum içi eğitimlerle sürekli desteklenen , konularında uzman çalışanlarımızla DOĞRU TEŞHİS – DOĞRU TEDAVİ yaklaşımıyla ; sağlık hizmetlerini kalite ve etil değerlerinden ödün vermeden sunmaktır.
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres Adres:Atatürk Mahallesi Tepe Yolu Sokak No : 43 Ünye/ ORDU
Telefon Tel:0 452 324 1 324
Fax Fax:0 452 324 74 74
E-Mail E-Mail: info@cakirtepehastanesi.com.tr
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Nerede
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Randevu Alma
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
.Radyoloji ve Görüntüleme Merkezi, .Acil Servis, .Ameliyathane, .Anestezi ve Reanimasyon, .Beslenme ve Diyet, .Beyin Sinir ve Omurilik Cerrahisi, .Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, .Dahiliye (iç hastalıkları), .EEG-EMG, .Endoskopi, .Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, .Genel Cerrahi, .Genel Yoğun Bakım, .Göğüs Hastalıkları, .Göz Sağlığı ve Hastalıkları, .Kadın Hastalıkları ve Doğum, .Kardiyoloji, .Koroner Yoğun Bakım, .Kulak Burun Boğaz, .Laboratuvar / Biyokimya ve Klinik Biyokimya, .Nöroloji, .Ortopedi ve Travmatoloji, .Radyoloji, .Üroloji, .Yenidoğan Yoğun Bakım
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesi Doktorları
Özel Ünye Çakırtepe Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.
Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -