Özel Ünal Diyaliz Merkezi

2006 yılında kurulan diyaliz merkezimiz hemodiyaliz hastalarına tedavi hizmeti sunmaktır. İnsanın en değerli varlık olduğu bilinci ile çıktığımız bu yolda hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çalışarak sunduğumuz hizmetin herzaman en iyisini hedeflemekteyiz. Stratejimiz dünya standartlarına uygun olarak üst düzey tedavi kalitesi ile son dönem böbrek hastalığı bulunan hastaların yaşam süresi ve yaşam kalitesini yüksek tutmak ve Türkiye’de diyaliz sekteründe önde gelen kuruluşlar arasında yer almaktır.

Özel Ünal Diyaliz Merkezi Hakkında İçerikler
Özel Ünal Diyaliz Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Cumhuriyet Mah. Ereğli Yolu Üzeri No:52, Karaman  
Telefon 0 (338) 214 – 26 66
Fax 0 (338) 214 – 26 66
E-Mail karamandiyaliz_70@hotmail.com

Özel Ünal Diyaliz Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Ünal Diyaliz Merkezi Nerede
Özel Ünal Diyaliz Merkezi Randevu Alma
Özel Ünal Diyaliz Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Ünal Diyaliz Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Ünal Diyaliz Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Ünal Diyaliz Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Hemodiyaliz

Özel Ünal Diyaliz Merkezi Doktorları
Özel Ünal Diyaliz Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -