Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurumsal kalite hedefleri ile hizmet sunumunda kendini sürekli yenileyip, geliştirebilen, mesleki ve etik değerlere bağlılığı ilke edinen, hastaların dilek ve beklentilerine cevap verebilen, çalışanların mesleki ve kişisel gelişimlerini eğitimlerle destekleyen, şeffaf ve hesap verebilir bir sağlık kurumu olmak.Bireyin ve toplumun sağlığını koruma ve yükseltme için koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetleri kapsamında mevzuat çerçevesinde yapılan ağız ve diş sağlığı hizmetlerinin sunumunda bilimsel, çağdaş teknolojileri kullanarak hastayı sağlığına kavuşturmak ve çalışan memnuniyetini sağlamaktır.

Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında İçerikler
Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi İletişim Bilgileri

Adres Piri Reis Mah. 100. Yıl Bulv. No:30 Merkez/KARAMAN  
Telefon

(0338) 214 13 28 

(0338) 212 56 28

Fax (0338) 214 76 55
E-Mail karaman.adsm@saglik.gov.tr

Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi
Pazar

Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Nerede
Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Randevu Alma
Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
  Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Bölümleri ve Servisleri

-Genel Diş Klinikleri

-Pedodonti

-Nöbetçi Diş Kliniği

Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Doktorları
Karaman Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi nde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -