Özel Karaman Selçuklu Hastanesi

Biz ; Sizin memnuniyetinizi sürekli diri tutarak sağlıklı bir geleceği tasarlıyoruz Biz ; Kaliteli sağlık hizmetini toplumun her kesimine ulaştırabilen, hastalarının güvenini kazanmış; bilgi, beceri, deneyimleriyle öncü bir sağlık merkezi olma hedefindeyiz. Biz ; Hastaları arasında din, dil, ırk farkı gözetmeden; Biz ; Hasta haklarına saygı duyan, Biz ; Hastalarını önemseyen, hastalarının güvenini kazanan Biz ; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini uygun ekonomik koşullarda sunan Biz ; Tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeyen Biz ; Sağlık alanında ve sosyal alanda yenilik ve gelişimleri destekleyen Biz ; İnsan hayatına yatırım yapan; Biz ; Sürekli eğitim, değişim, gelişim programlarıyla kendine ve hastalarına değer katma fikrini taşıyan… bir hastaneyiz.

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Karaman Selçuklu Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Merkez Sakabaşı Mah. 860 Sk. No:4 (Valilik Yanı)  
Telefon Tel:0 (338) 212 93 00
Fax Fax:0 (338) 212 19 09
E-Mail E-Mail:info@karamanselcuklu.com

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Nerede
Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Randevu Alma
Özel Karaman Selçuklu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Karaman Selçuklu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
Beslenme ve Diyet, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Acil Hizmetler, Anestezi ve Reanimasyon, Biyokimya, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Dahiliye, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Radyoloji, Üroloji, Beyin Cerrahisi
Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Doktorları
Özel Karaman Selçuklu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -