Özel Karaman Selçuklu Hastanesi

Biz ; Sizin memnuniyetinizi sürekli diri tutarak sağlıklı bir geleceği tasarlıyoruz Biz ; Kaliteli sağlık hizmetini toplumun her kesimine ulaştırabilen, hastalarının güvenini kazanmış; bilgi, beceri, deneyimleriyle öncü bir sağlık merkezi olma hedefindeyiz. Biz ; Hastaları arasında din, dil, ırk farkı gözetmeden; Biz ; Hasta haklarına saygı duyan, Biz ; Hastalarını önemseyen, hastalarının güvenini kazanan Biz ; Koruyucu ve iyileştirici sağlık hizmetlerini uygun ekonomik koşullarda sunan Biz ; Tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeyen Biz ; Sağlık alanında ve sosyal alanda yenilik ve gelişimleri destekleyen Biz ; İnsan hayatına yatırım yapan; Biz ; Sürekli eğitim, değişim, gelişim programlarıyla kendine ve hastalarına değer katma fikrini taşıyan… bir hastaneyiz.

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Karaman Selçuklu Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Merkez Sakabaşı Mah. 860 Sk. No:4 (Valilik Yanı)  
Telefon 0 (338) 212 93 00
Fax 0 (338) 212 19 09
E-Mail info@karamanselcuklu.com

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Nerede
Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Randevu Alma
Özel Karaman Selçuklu Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Karaman Selçuklu Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Bölümleri ve Servisleri

-Beslenme ve Diyet

-Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

-Kardiyoloji

-Kulak Burun Boğaz

-Nöroloji

-Ortopedi ve Travmatoloji

-Acil Hizmetler

-Anestezi ve Reanimasyon

-Biyokimya

-Cildiye

-Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

-Dahiliye

-Genel Cerrahi

-Göz Hastalıkları

-Kadın Hastalıkları ve Doğum

-Radyoloji

-Üroloji

-Beyin Cerrahisi

Özel Karaman Selçuklu Hastanesi Doktorları
Özel Karaman Selçuklu Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -