Özel Karaman Hastanesi

Sağlık hizmeti verdiğimiz hastalarımıza, Hasta haklarını ön planda tutarak, Meslek ahlakini benimseyen, tecrübeli ve uzman kadromuzla, Çağdaş bilgi ve son teknolojiyi kullanarak, Üstün nitelikli ve güler yüzlü ekibimizle, Güvenli, temiz ve huzurlu bir ortamda, Sağlık hizmetlerini en iyi ve en ekonomik şekilde sunarak, Güvenilir ve saygın bir hastane olmak.Hastanın,ailesinin ve yakınlarının en üst seviyelerde memnuniyetini sağlayan, Uluslararası standartlarda bilim ve teknolojiyi kullanan, Yeniliğe, eğitime ve gelişmeye önem veren yönetim anlayışıyla, Çalışan ekibimizin gelişimini destekleyen, Sağlık kurumları arasında örnek gösterilen bir hastane olmaktır.

Özel Karaman Hastanesi Hakkında İçerikler
Özel Karaman Hastanesi İletişim Bilgileri

Adres Adres:Mansurdede Mah. Atatürk Bulvarı (30 Metrelik Yol Üzeri) 076 Sokak No:1 70100 – KARAMAN  
Telefon Tel:0 (338) 213 11 13
Fax Fax:0 (338) 212 48 07
E-Mail E-Mail:bilgi@karamanhastanesi.com

Özel Karaman Hastanesi Nerede
Özel Karaman Hastanesi Randevu Alma
Özel Karaman Hastanesinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Karaman Hastanesi Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Karaman Hastanesinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Karaman Hastanesi Bölümleri ve Servisleri
İç Hastalıkları (Dahiliye), Nöroloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Kardiyoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Üroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi ve Travmatoloji, Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi), Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Biyokimya, Radyoloji, Acil, Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Özel Karaman Hastanesi Doktorları
Özel Karaman Hastanesinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Ürik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Vücut Sıvısı Analizi Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TORCH Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Temel Metabolik Panel Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - TPMT Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trigliserit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Trikomonas Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Seruloplazmin Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Valproik Asit Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor - Pap Smear Testi Nedir? Ne Anlama Geliyor -