Özel Sümer Polikliniği

Polikliniğimiz 2001 yılı İstanbul Zeytinburnu ilçesinde merhum Dr.Demir Baygül sorumluluğunda faaliyetlerine başlamıştır. Polikliniğimiz kuruluşundan itibaren gerek ilçemiz gerekte çevre ilçe halklarına sağlık hizmetlerini kesintisiz bir özveriyle yapmaya devam etmektedir. Polikliniğimizde;Acil,Travma sonrası yaralanmalar,Küçük cerrahi kesiler Çocuk hastalıkları,Dahiliye muayeneleri,Diş hastalıkları, Laboratuvar ve Röntgen hizmeti sunulmaktadır.

Özel Sümer Polikliniği Hakkında İçerikler
Özel Sümer Polikliniği İletişim Bilgileri

Adres Sümer Mahallesi Şehit Er Yavuz Bahar Sokak No:2/A Zeytinburnu-İSTANBUL (Toplu Ulaşım:93-93T-93C-93M) Şehit Er Yauz Bahar Sok Durağı  
Telefon

0 212 5461617

0 212 5108482

Fax
E-Mail sumer_klinik@hotmail.com

Özel Sümer Polikliniği Çalışma Saatleri

Pazartesi 08:30 – 16:00  
Salı 08:30 – 16:00
Çarşamba 08:30 – 16:00
Perşembe 08:30 – 16:00
Cuma 08:30 – 16:00
Cumartesi 08:30 – 16:00
Pazar

Özel Sümer Polikliniği Nerede
Özel Sümer Polikliniği Randevu Alma
Özel Sümer Polikliniğinden Randevu Almak için aşağıda bulunan Randevu Al butonuna tıklayarak randevunuzu alabilirsiniz.

Özel Sümer Polikliniği Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları
Özel Sümer Polikliniğinden Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için aşağıda bulunan Tahlil ve Laboratuvar Sonuçları için tıkla butonuna tıklayarak sonuçlarınızı alabilirsiniz.

Özel Sümer Polikliniği Bölümleri ve Servisleri

-Acil Muayene-Müdahale

-İç Hastalıkları

-Çocuk Hastalıkları

-Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları

-Cilt Hastalıkları

Özel Sümer Polikliniği Doktorları
Özel Sümer Polikliniğinde görevli doktorların listesine aşağıda bulunan Doktorlar listesi için tıklayın butonuna tıklayarak doktor bilgilerine ulaşa bilirsiniz.

Özel Başak Tıp Merkezi - Cilt (Deri) kanseri nedir? Cilt kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Rahim (Uterus) kanseri belirtileri nelerdir? - Mesane kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Kolon (Bağırsak) kanseri nedir? Kolon kanseri belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Böbrek kanseri nedir? Belirtileri ve tedavi yöntemleri nelerdir? - ALS hastalığı nedir? Belirtileri ve süreci - Lösemi (Kan kanseri) nedir? Belirti ve tedavi yöntemleri nelerdir? - Çocukların yaz tatili sevincini arttıracak etkinlikler! - En iyi dostlarımız evcil hayvanlar -